Alfa Nieruchomosci

Cennik

Świadczymy usługi w obrocie nieruchomościami:
 
- prowizja od realizacji zlecenia pośrednictwa w kupnie lub sprzedaży nieruchomości z pełna obsluga prawną -  2,5% brutto, nie mniej niż 2430,00zł. brutto.
 
- prowizja od najmu lub wynajmu to jednomiesięczny czynsz nie mniej niż 1.230zł brutto
 
Wszystkie wyżej wymienione Prowizje zawierają podatek VAT (23%)
Faktury wystawiane są dla każdego Klienta, który zrealizował u nas zlecenie przez firmę "AGMARAL" Sp. z o.o. NIP: 888-002-36-86
Szanowny Kliencie żądaj od nas faktury!!!
Przy zleceniach o podwyższonych wymaganiach dotyczących trudności związanych np. z podziałami nieruchomości jak i pomocą np. prawną w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży - wysokość prowizji, wynagrodzenie dla biura jest ustalane indywidualnie zależnie od stopnia trudności w doprowadzeniu transakcji do finału.
 
W naszym Biurze Klienci mają możliwość negocjacji prowizji. Wysokość prowizji może ulec obniżeniu lub podwyższeniu zależnie od rodzaju transakcji.
 

Płatność prowizji - forma  jest uzgadniana z Klientem i następuje po dokonaniu transakcji, przelewem lub gotówkowa.
Oferujemy w ramach naszych usług także szacowanie  rynkowej wartości nieruchomości dla celów pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: 50zł-100zł.

Jesteśmy także wyłącznym Agentem PZU. W naszym biurze ubezpieczą Państwo zakupioną nieruchomość oraz cały majątek: ubezpieczenia majątkowe (nieruchomości, pojazdy, firmy i inne) U nas także zabezpieczą Państwo Siebie i Swoją Rodzinę. Oferujemy także ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, od nieszczęśliwych wypadków a także od kosztów leczenia.

ZAPRASZAMY!!!

Designed by Possible